Renowacja skórzanej tapicerki samochodowej

Renowacja skórzanej tapicerki samochodwej

Renowacja skórzanej tapicerki samochodowej to usługa, której przeprowadzenie kierowcy zlecać muszą stosunkowo często. Uszkodzenia i zanieczyszczenia skóry są bardzo nieestetyczne, dlatego warto zadbać o jej odpowiedni wygląd. Przetarcia, rysy i dziury da się na szczęście usunąć bez konieczności wymiany całych elementów pokrycia. Usługę renowacji posiada w swojej ofercie firma Auto Clean z Kutna.

Spis treści
Etapy renowacji
Efekty renowacji
Oferta Auto Clean
Pakiet wnętrze

Renowacja skórzanej tapicerki samochodowej

Renowacja skórzanej tapicerki samochodowej jest konieczna w bardzo wielu przypadkach. Nawet najlepszej jakości skóra ulega zabrudzeniom, płowieje na skutek działania promieni słonecznych i z czasem traci swoją elastyczność. Nieestetyczne zmiany najczęściej pojawiają się w okolicy boków oparć siedzeń samochodu. Do przetarć dochodzi nierzadko także w rejonach drzwi. Pojawiające się przebarwienia prezentują się nieestetycznie, a przy tym obniżają wartość samochodu. Sposobem na usunięcie wszystkich tych defektów jest przeprowadzenie renowacji, która umożliwia zachowanie nienagannego wyglądu tapicerki przez dłuższy czas.

Etapy

Proces renowacji skórzanej tapicerki samochodowej przebiega w kilku etapach. Na początek konieczne jest przygotowanie podłoża, czyli staranne oczyszczenie i odtłuszczenie powierzchni. Działanie to zwiększa skuteczność renowacji i sprzyja dłuższemu zachowaniu odpowiednich efektów. Kolejny krok to dobór lakieru, który powinien odpowiadać oryginalnej fabrycznej powłoce. W Auto Clean na skórę aplikowane są wyłącznie najlepszej jakości środki, pozwalające na uzyskanie idealnego pokrycia. Po nałożeniu lakieru bezbarwnego tapicerka jest odpowiednio impregnowana.

Efekty

Renowacja skórzanej tapicerki samochodowej przynosi znakomite efekty estetyczne. Kabina wygląda schludnie i czysto, a przy tym sprawia wrażenie idealnie odświeżonej. Usługa ta pozwala na zlikwidowanie widocznych ubytków i utarć, a przy tym niweluje konieczność wymiany całej tapicerki. Po zakończeniu regeneracji skóra zyskuje przyjemny zapach, który utrzymuje się jeszcze przez długi czas. Proces renowacji skórzanej tapicerki podnosi wartość samochodu, co pozostaje nie bez znaczenia w przypadku prób sprzedaży pojazdu na rynku wtórnym. Zabezpieczenie w postaci powłok ochronnych jest bardzo trwałe.

Wnętrze starego Mercedesa

Renowacja skórzanej tapicerki samochodowej w Auto Clean w Kutnie

Renowacja skórzanej tapicerki samochodowej to jedna z usług realizowanych przez firmę Auto Clean w Kutnie. Wykonywane przez nas działania są w stanie sprawić, że skóra będzie się prezentowała niemal jak nowa. Jesteśmy w stanie poddać renowacji praktycznie wszystkie rodzaje skórzanej tapicerki i każdy element wnętrza, w tym siedziska, oparcia, boczki, słupki, podłokietniki czy kierownicę. Oferta obejmuje pokrycia wykonane zarówno ze skóry ekologicznej, jak i naturalnej. Zabiegom renowacyjnym poddajemy pojazdy współcześnie produkowane oraz modele znacznie starsze.

Pakiet wnętrze w Auto Clean

Na szczególną uwagę w naszej ofercie zasługuje pakiet wnętrze. W ramach tej kompleksowej usługi przeprowadzamy m.in. fachowe zabezpieczanie tapicerki skórzanej. Wykonujemy ekspertyzę stanu skóry i dobieramy właściwe kosmetyki, a następnie czyścimy tapicerkę. Realizujemy również konserwację skóry i przeprowadzamy profesjonalne ozonowanie wnętrza. W ten sposób pozbywamy się z grzybów i pleśni, a także likwidujemy nieprzyjemne zapachy. Zapraszamy do skorzystania z oferty Auto Clean na terenie Kutna.