Myjnia samochodowa w Kutnie

Czysta felga

Myjnia samochodowa w Kutnie Auto Clean to profesjonalna firma usługowa, która proponuje swoim klientom kompleksową ofertę. Zabrudzone auto może stwarzać problemy nie tylko estetyczne. Regularne korzystanie z profesjonalnej myjni jest sposobem na zwiększenie bezpieczeństwa. Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnej oferty myjni samochodowej Auto Clean w Kutnie.

Spis treści
Dlaczego warto?
Pakiety usługowe Auto Clean
Mycie wnętrza auta
Mycie karoserii i regeneracja felg

Dlaczego warto korzystać z myjni samochodowej Auto Clean w Kutnie?

Pojazd pokryty warstwą zanieczyszczeń jest gorzej widoczny na drodze. Błoto na światłach ogranicza pole widzenia, a niedomyte okna mogą znacząco osłabić widoczność. Korzystając z naszej myjni samochodowej w Kutnie zaoszczędzić można sporo czasu. Samodzielne mycie trwa nawet kilka godzin, a na dodatek nie każdy kierowca dysponuje niezbędnymi przyborami. Ważną kwestią pozostają kwestie prawne. Zgodnie z Ustawą o utrzymywaniu porządku i czystości w gminach, mycie auta poza myjniami jest akceptowalne wyłącznie w przypadku odprowadzania ścieków do zbiorników bezodpływowych lub kanalizacji po przejściu przez osadnik. Nie można spuszczać ich bezpośrednio do gleby lub zbiorników wodnych, a mandat za złamanie przepisów wynosi nawet kilkaset złotych. Postępowanie zgodnie z uregulowaniami korzystnie wpływa także na środowisko.

Pakiety usługowe Auto Clean

Aby zadbać o długotrwałość pojazdu, warto skorzystać z oferowanych przez nas pakietów. W ich ramach realizujemy kompleksowe usługi. Obejmują one mycie karoserii, czyszczenie wnętrza pojazdu oraz regenerację felg. Wszystkie działania realizujemy na terenie Kutna.

Wyczyszczone wnętrze BMW


Mycie wnętrza auta

W Auto Clean proponujemy klientom mycie wnętrza pojazdu. Pakiet ten jest kompleksową usługą, której realizacja zajmuje nawet do dwóch dni. W jej ramach dokonujemy fachowej ekspertyzy i decydujemy o wyborze konkretnych kosmetyków. Dokładnie odkurzamy i dezynfekujemy kanały wentylacyjne, wykorzystując do tego celu parę pod odpowiednio dużym ciśnieniem lub sprężone powietrze. Poszczególne elementy pojazdu są dokładnie oczyszczane. Jesteśmy w stanie usunąć wszelkie plamy i starannie wyprać tapicerkę, a także umyć szyby od strony wewnętrznej. Na koniec dokonujemy inspekcji oraz nanosimy ostateczne poprawki. Ważnym etapem prac jest dokładne zabezpieczenie tapicerki skórzanej. W tym celu dobieramy odpowiednie kosmetyki i oczyszczamy jej powierzchnię, po czym przeprowadzamy fachową ekspertyzę stanu skóry oraz jej konserwację. W ramach pakietu oferujemy też ozonowanie wnętrza, co pozwala na wyeliminowanie grzybów, pleśni oraz niepożądanych zapachów.

Mycie karoserii i regeneracja felg

Jesteśmy w stanie przeprowadzić wieloetapowe mycie pojazdu, włącznie z uwzględnieniem silnika oraz wnęk drzwi jego komory. Oczyszczamy karoserię z najgłębiej osadzonych zanieczyszczeń i naprawiamy ubytki lakieru, np. w postaci rys czy odprysków. Zajmujemy się także osuszaniem lakieru oraz jego korektą poprzez polerowanie szyb, felg czy lamp. Możemy przygotować powierzchnię do aplikacji wosku, a także zabezpieczyć lakier ceramiczną powłoką. W ramach pakietu gwarantujemy ochronę zewnętrznych elementów samochodu, wykonanych z gumy i tworzyw sztucznych - takich jak opony, uszczelki, zderzaki czy listwy. W myjni samochodowej Auto Clean realizujemy także regenerację felg ze stali i aluminium. Wykonujemy piaskowanie i likwidujemy ubytki przetarć poprzez proces szlifowania, napawania oraz szpachlowania. Do nadania jednego lub kilku kolorów wykorzystujemy malowanie natryskowe. Ranty lub cale felgi możemy tez poddać polerowaniu i satynowaniu. Gorąco zachęcamy do wykupienia oferowanych pakietów usługowych Auto Clean.