Myjnia parowa w Kutnie. Poznaj nasze usługi!

Myjnia parowa w Kutnie

Myjnia parowa w Kutnie to miejsce, gdzie można sprawnie i skutecznie wyczyścić samochód z wszelkich zabrudzeń. W tym przypadku proces mycia opiera się na zastosowaniu suchej pary pod wysokim ciśnieniem, która spłukuje zanieczyszczenia z karoserii auta. Ze względu na liczne zalety, myjnia parowa może być bardzo praktycznym rozwiązaniem dla wielu kierowców. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Auto Clean, która prowadzi swoją działalność na terenie Kutna.

Spis treści
Oszczędność i ekologiczność
Brak ryzyka uszkodzeń
Czyszczenie trudno dostępnych miejsc
Nasza oferta

Myjnia parowa w Kutnie

Sucha para wykorzystywana w myjniach parowych, w tym również u nas – w Kutnie, posiada wysoką temperaturę, sięgającą ok. 200 stopni Celsjusza. Wydostaje się z dyszy przy bardzo dużym ciśnieniu, które wynosi ok. 8-12 bar. Czyszczenie w ten sposób karoserii i pozostałych elementów pojazdu jest wyjątkowo efektywne. Pozwala na usunięcie nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń, takich jak błoto, tłuszcz czy plamy po owadach. Skuteczność mycia pojazdu tą metodą jest coraz mocniej doceniana przez kierowców.

Oszczędność i ekologiczność

Czyszczenie pojazdu w naszej myjni pozwala na znaczną oszczędność wody. Podczas mycia nie są generowane żadne toksyczne odpady, ze względu na brak konieczności stosowania dużej ilości detergentów. W myjni parowej zużywa się dzięki temu nawet kilkadziesiąt razy mniej wody, niż ma to miejsce w przypadku obiektów korzystających z konkurencyjnych technologii. Metoda czyszczenia parą jest wyjątkowo ekologiczna.

Brak ryzyka uszkodzeń

Korzystanie z myjni parowej znacząco ogranicza ryzyko uszkodzenia karoserii podczas jej czyszczenia. Zniszczenia występują niestety bardzo często podczas mycia pojazdu szczotką obrotową lub za pośrednictwem myjni ciśnieniowej. W przypadku myjni parowej nie ma obawy o przypadkowe naruszenie nienagannego stanu karoserii.

Mycie parowe samochodu

Skuteczna myjnia parowa w Kutnie

W myjni parowej Fortador w Kutnie wyczyścić można nie tylko karoserię. Pozwala ona na usuwanie zanieczyszczeń także z podzespołów, ze względu na brak ryzyka uszkodzenia instalacji elektrycznej. Nie ma również żadnych przeszkód przed oczyszczaniem w myjni parowej elementów wewnętrznych pojazdu, np. tapicerki czy wycieraczek. Wysoka temperatura oraz odpowiednio duże ciśnienie pozwalają na skuteczne pozbycie się brudu z praktycznie każdego materiału. W ten sposób zlikwidować można wszystkie pleśnie i bakterie, a także pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z wnętrza pojazdu.

Czyszczenie trudno dostępnych miejsc

Myjnia parowa idealnie nadaje się do czyszczenia miejsc trudno dostępnych, których nie da się łatwo penetrować myjnią ciśnieniową lub metodą ręczną. Jesteśmy w stanie bez trudu usunąć zalegający brud z okolic zawiasów, perforacji, uszczelek czy progów samochodu. Proces mycia pozostaje jednocześnie niezwykle skuteczny. Regulacja wilgotności pary w połączeniu z automatyczną aplikacją preparatów czyszczących to rozwiązanie efektywnie usuwające najgorsze zabrudzenia.

Poznaj Auto Clean

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Auto Clean w Kutnie. Proponowane przez nas metody czyszczenia wykazują neutralny wpływ na środowisko i pozwalają na znaczne ograniczenie poziomu zużycia wody. Jesteśmy w stanie bez trudu poradzić sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami. Za pomocą pary możemy dokładnie wyczyścić kanały wentylacyjne i skutecznie usunąć niepożądane zanieczyszczenia. Oferujemy również usługę polegającą na ozonowaniu wnętrza pojazdu, co efektywnie likwiduje nieprzyjemne zapachy, pleśni oraz grzyby. Dysponujemy profesjonalnym wyposażeniem i jesteśmy w stanie zrealizować fachowe usługi na terenie całego Kutna.